Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine SAMBA mydeľnička drôtená, čierna SB203
Cena s DPH: 11,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 10,66 € / ks
| Kód: | SPH SB203 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaAQUALINE SériaSAMBA Rozmer128x50x115 mm Šírka128. mm Výška50. mm Hĺbka115. mm Farba
Cena s DPH: 11,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 128x50x115 mm |
| Šírka | 128 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899263 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 2 roky |





