Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine SAMBA mydeľnička, mliečne sklo, čierna SB202
Cena s DPH: 10,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 10,38 € / ks
| Kód: | SPH SB202 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaAQUALINE SériaSAMBA Rozmer108x52x120 mm Šírka108. mm Výška52. mm Hĺbka120. mm Farba
Cena s DPH: 10,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 108x52x120 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899256 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |





