Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Držiaky wc papiera >> Aqualine ZERO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm ZE017
Aqualine ZERO držiak toaletného papiera bez krytu, chróm ZE017
Cena s DPH: 0,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 0,00 € / ks
| Kód: | SPH ZE017 |
| Výrobca: | METAFORM |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaMETAFORM SériaZERO Rozmer140x56x55 mm Šírka140. mm Výška56. mm Hĺbka55. mm FarbaChr
Cena s DPH: 0,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | ZERO |
| Rozmer | 140x56x55 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.1650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097003 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





