Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC pre telesne postihnutých >> Sapho ETIUDA WC kombi misa zvýšená Rimless, zadný odpad K11-0221
Sapho ETIUDA WC kombi misa zvýšená Rimless, zadný odpad K11-0221
Cena s DPH: 252,61 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 245,03 € / ks
| Kód: | SPH K11-0221 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaSAPHO Rozmer37,5x86,5x67,5 cm Šírka375. mm Výška865. mm Hĺbka675. mm FarbaBiela Mat
Cena s DPH: 252,61 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,5x86,5x67,5 cm |
| Šírka | 375 mm |
| Výška | 865 mm |
| Hĺbka | 675 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 36.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913129568 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





