Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine SIMPLE LINE odpadkový koš guľatý 20l, leštená nerez 27120
Cena s DPH: 26,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 25,90 € / ks
| Kód: | SPH 27120 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-3 dni |
ZnačkaAQUALINE SériaSIMPLE LINE Rozmer292x450x365 mm Priemer292. mm Šírka292. mm Výška450
Cena s DPH: 26,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLE LINE |
| Rozmer | 292x450x365 mm |
| Priemer | 292 mm |
| Šírka | 292 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 365 mm |
| Objem | 20.00 l |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš 7 - 25 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Pedálové koše, Vnútorná nádoba |
| Hmotnosť | 3.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865343 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Vnútorná nádoba
Kôš obsahuje vnútornú vyberateľnú nádobu z odolného plastu umožňujúcu pohodlnejšiu manipuláciu.





