Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine COMILLAS keramické umývadlo, priemer 42cm, na dosku
Cena s DPH: 35,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 33,96 € / ks
| Kód: | SPH BH7012 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
font-family: Arial, font-size: small, Comillas keramické umývadlo font-family: Arial, font-size: small, inštalácia: Arial" color="#000000" size="2" 000000, font-family: Arial, font-size: small, 17637/na-desku" "156" 192 Arial" color="#000000" size="2" 000000, font-family: Arial, font-size: small, Umývadlá na dosku sú stále obľúbenejším výrobkom. Použiť sa môžu na sklenenú či kamennú dosku, na výklenok obložený obklady či mozaikou, alebo k ,niektorým sériám kúpeľňového nábytku. Obľúbená sú umývadlá s ,priestorom pre stojankovú batériu. Pre umývadlá s ,prepadom dá použiť uzatvárateľnú výpust klik klak.
Cena s DPH: 35,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 42x15 cm |
| Priemer | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť | 4.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823947 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





