Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Bruckner DARIO RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela 201.437.4
Cena s DPH: 244,60 € / set Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 237,25 € / set
| Kód: | SPH 201.437.4 |
| Výrobca: | Bruckner |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaBRUCKNER Rozmer38,5x79x61,5 cm Šírka385. mm Výška790. mm Hĺbka615. mm FarbaBiela Ma
Cena s DPH: 244,60 € / set
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Rozmer | 38,5x79x61,5 cm |
| Šírka | 385 mm |
| Výška | 790 mm |
| Hĺbka | 615 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 46.5300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913970269 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
Set obsahuje: 201.421.4|1;201.422.4|1






