Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho AVVA závesná WC misa s bidet. spŕškou, Rimless, 35,5x53 cm, čierny matny
Cena s DPH: 245,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 237,75 € / ks
| Kód: | SPH 100312-110 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 7 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
Bidetová sprška z pochrómovaného ABS, s nastaviteľnou tryskou. Prívod vody do bidetovej sp
Cena s DPH: 245,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
Bidetová sprška z pochrómovaného ABS, s nastaviteľnou tryskou. Prívod vody do bidetovej spršky je nezávislé na podomietkovej nádržke.
Možnosti inštalácie za pomoci jednocestnej podomietkovej batérie a vyústenia:
- vnútorné pripojenie: vývod vody k bidetovej sprške je možné umiestniť za WC misu (viď montážny návod - variant A), nutné dokúpiť flexibilnú hadičku FxF 3/8"-1/2" a podomietkovú batériu.
- vonkajšie pripojenie: vývod vody k bidetovej sprške je možné umiestniť pod WC misu alebo vedľa misy (viď montážny návod - variant B). Nutné dokúpiť flexibilnú hadičku FxF 3/8"-1/2", vyústenie a podomietkovú batériu.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie, CleanWash bidetová sprška |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 23.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913617 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC misy
Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.






