Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Drezové-Kuchynské batérie >> Samona KORANA stojánkova páková drezová batéria bez výpuste Čierna matná
Samona KORANA stojánkova páková drezová batéria bez výpuste Čierna matná
Cena s DPH: 39,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 38,02 € / ks
| Kód: | SPH 10221401B |
| Výrobca: | SAMONA |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAMONA SériaKORANA Výška356. mm Hĺbka219. mm FarbaČierna mat MateriálMosadz TvarKru
Cena s DPH: 39,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Séria | KORANA |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 356 mm |
| Hĺbka | 219 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 253 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť | 1.4350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913121531 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |





