Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové príslušenstvo >> Ramená pre Hlavové sprchy >> Sapho Sprchové ramienko pre hlavovú sprchu guľaté, 400 mm, Zlatá matná
Sapho Sprchové ramienko pre hlavovú sprchu guľaté, 400 mm, Zlatá matná
Cena s DPH: 73,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 70,91 € / ks
| Kód: | SPH BR519D |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Dĺžka400. mm Hĺbka400. mm FarbaZlato mat MateriálMosadz TvarKruho
Cena s DPH: 73,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Dĺžka | 400 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť | 0.8800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913123641 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





