Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> WC-Bidety-dosky-Pisoár >> WC misy stojacie >> Kerasan The NEW YORKER WC misa pre vysok splachov nádrž,36,5x60cm,spodný/zadný odpad,Biela
Kerasan The NEW YORKER WC misa pre vysok splachov nádrž,36,5x60cm,spodný/zadný odpad,Biela
Cena s DPH: 446,31 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 432,91 € / ks
| Kód: | SPH 561801-1 |
| Výrobca: | Kerasan |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 56 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaKERASAN SériaTHE NEW YORKER 3D modelÁNO Rozmer36,5x43x60 cm Šírka365. mm Výška430.
Cena s DPH: 446,31 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | THE NEW YORKER |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36,5x43x60 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Skryté uchytenie |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 29.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |





