Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Ridder POSH pohár, mramor, šedá 2234107
Cena s DPH: 21,09 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 20,47 € / ks
| Kód: | SPH 2234107 |
| Výrobca: | Ridder |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaRIDDER SériaPOSH Rozmer80x115 mm Priemer80. mm Šírka80. mm Výška115. mm Hĺbka80. mm
Cena s DPH: 21,09 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | POSH |
| Rozmer | 80x115 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kameň |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť | 0.7772 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956197043 |
| Taric | 68029100 |
| Záruka | 2 roky |





