Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-ROUND COPPER háčik 30mm, meď mat
Cena s DPH: 6,49 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 6,30 € / ks
| Kód: | SPH XR212PG |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer16x16x30 mm Priemer16. mm Šírka16. mm Výška16. mm Hĺbka30.
Cena s DPH: 6,49 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 16x16x30 mm |
| Priemer | 16 mm |
| Šírka | 16 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť | 0.0480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122811 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.





