Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine MALVI podlahový žľab s roštom z nerezové oceli, L-810, DN50
Cena s DPH: 69,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 66,94 € / ks
| Kód: | SPH 1702-81 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
Vlastnosti Značka aqualine AQUALINE Dĺžka 810 ,mm Farba Nerez tooltip-content no-css tooltip-content-in img/sys/colors/nerez_80Nerez img/sys/colors/nerez_10Nerez Nerez Materiál Plast Inštalácia Do priestoru - rošt Priemer odpadu 50 ,mm Dĺžka sprchového kanálika od 810 ,mm Dĺžka sprchového kanálika do 810 ,mm Hmotnosť / ks 1.75 ,kg Balenie 1 ,ks Záruka 2 roky
Cena s DPH: 69,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 810 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Do priestoru - rošt |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 810 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 810 mm |
| Prietok | 60 l/min |
| Hmotnosť | 1.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913117602 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





