Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine GRANVIK štvorcový sprchový box 800x800x2180mm, číre sklo GG80X80
Cena s DPH: 678,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 657,66 € / ks
| Kód: | SPH GG80X80 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaAQUALINE Rozmer80x80x210 cm Šírka800. mm Výška2100. mm Hĺbka800. mm Farba profiluCh
Cena s DPH: 678,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Zástena
- Výplň: predná strana bezpečnostné tvrdené číre sklo 5 mm, zadné steny dymové tvrdené sklo
- Rám a rohový profil: hliník, mat
- Univerzálna inštalácia vľavo / vpravo
Vanička
- Typ: samonosná s kovovou konštrukciou
- Rozmery: 80x80 cm
- Materiál: ABS/PMMA (polymetylmetakrylát)
- Sifón súčasťou balenia
- Nosnosť: 200 kg
Sprchový box GRANVIK predstavuje jednoduché a ekonomické riešenie v priestoroch bez obložených stien a vyriešenej hydroizolácie. Sprchový priestor je uzavretý zadnými sklenenými stenami. Súčasťou boxu je akrylátová samonosná vanička so sifónom. Vnútri sprchového boxu Granvik nájdete multifunkčný sprchový stĺp s hlavovou sprchou s nastaviteľnou výškou, ručnou sprchou s jednou funkciou a pákovou batériou s prepínačom. Bezchybný chod zaisťujú zdvojené horné aj spodné ložiskové pojazdy. Spodné pojazdy sú výklopné pre ľahkú údržbu.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 80x80x210 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 410 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Hmotnosť | 92.0000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913119859 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Set obsahuje: 19-080-09-12-00|1;18-080-09-50-00|1;16-080-09-11-00|1;17-020-09-12-00|1





