Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 1362 mm, sklo Flute
Cena s DPH: 510,79 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 495,47 € / ks
| Kód: | SPH AXB140FL |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 12 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaARCHITEX Šírka1362. mm Výška2100. mm Farba profiluČierna mat TvarJedno
Cena s DPH: 510,79 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ARCHITEX |
| Šírka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť | 38.0850 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913996528 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Set obsahuje: AL2116B|1;ES1314|1





