Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1262 mm, sklo Flute AXC130FL
Cena s DPH: 452,39 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 438,83 € / ks
| Kód: | SPH AXC130FL |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaARCHITEX Šírka1262. mm Výška2100. mm Farba profiluChróm - Leštený hlin
Cena s DPH: 452,39 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ARCHITEX |
| Šírka | 1262 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť | 38.0850 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913995910 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Set obsahuje: AL2116|1;ES1313|1





