Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Poličky do kúpeľne >> Sapho Sklenená polica 500mm, čierna/číre sklo MY009B-13
Sapho Sklenená polica 500mm, čierna/číre sklo MY009B-13
Cena s DPH: 53,80 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 52,19 € / ks
| Kód: | SPH MY009B-13 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaPIRENEI Rozmer500x21x100 mm Dĺžka500. mm Šírka500. mm Výška21. mm Hĺbka1
Cena s DPH: 53,80 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PIRENEI |
| Rozmer | 500x21x100 mm |
| Dĺžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 1.0360 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913974823 |
Set obsahuje: 23481|1;MY009B|1





