Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Bidetové batérie >> Sapho Rhapsody podomietková batéria s bidetovou spŕškou 5540-01 5540-01
Sapho Rhapsody podomietková batéria s bidetovou spŕškou 5540-01 5540-01
Cena s DPH: 192,80 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 187,02 € / ks
| Kód: | SPH 5540-01 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 150 dní |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO Šírka65. mm Výška65. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarKruhové InštaláciaPodom
Cena s DPH: 192,80 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť | 1.9150 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913902352 |
| Záruka | 2 roky |
Set obsahuje: 5540|1;SG203|1;FLEX100|1;BS616|1





