Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ESCA GOLD MATT sprchová zástena do priestoru,140x210cm Flute/Zlatá,2x vzpera ES131
Cena s DPH: 477,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 462,98 € / ks
| Kód: | SPH ES1314-08 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaESCA Šírka1400. mm Výška2100. mm Farba profiluZlatá mat TvarJednostenn
Cena s DPH: 477,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ESCA |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Farba profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť | 39.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913968549 |
| Záruka | 3 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Set obsahuje: ES1314|1;ES7046|2





