Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene,150x210cm Flute/Zlatá ES1315-0
Cena s DPH: 444,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 431,26 € / ks
| Kód: | SPH ES1315-04 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaESCA Šírka1500. mm Výška2100. mm Farba profiluZlatá mat TvarJednostenn
Cena s DPH: 444,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ESCA |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Farba profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Balenie neobsahuje | Vzpera |
| Hmotnosť | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913967245 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Set obsahuje: ES1315|1;ES8046|1





