Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zástena k stene,100x210cm Flute/Biela ES1310-
Cena s DPH: 312,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 302,84 € / ks
| Kód: | SPH ES1310-03 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaESCA Šírka1000. mm Výška2100. mm Farba profiluBiela TvarJednostenná pe
Cena s DPH: 312,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ESCA |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Balenie neobsahuje | Vzpera |
| Hmotnosť | 41.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913966927 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Set obsahuje: ES1310|1;ES8034|1





