Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho ZENITH nerezový drez 60x45cm, antracit ZN6045B
Cena s DPH: 331,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 321,17 € / ks
| Kód: | SPH ZN6045B |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Rozmer60x19x45 cm Šírka600. mm Výška190. mm Hĺbka450. mm FarbaGun
Cena s DPH: 331,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x19x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Horná montáž, Do roviny, Spodná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Balenie neobsahuje | Sifón |
| Hmotnosť | 5.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913964442 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 8 rokov |
Inštalácie: Horná montáž
![]() | Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Inštalácie: Do roviny
![]() | Drez je usadený zhora, s pracovnou doskou tvorí rovinu, je do nej integrovaný. |
Inštalácie: Spodní montáž
![]() | Drez je usadený pod pracovnú dosku. |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.








