Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Dávkovače na mydlo >> MARPLAST SKIN dávkovač penového mydla 500 ml, piesok A91401SD
MARPLAST SKIN dávkovač penového mydla 500 ml, piesok A91401SD
Cena s DPH: 59,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 57,51 € / ks
| Kód: | SPH A91401SD |
| Výrobca: | MARPLAST |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaMARPLAST SériaSKIN Rozmer124x232x114 mm Šírka124. mm Výška232. mm Hĺbka114. mm Farb
Cena s DPH: 59,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Séria | SKIN |
| Rozmer | 124x232x114 mm |
| Šírka | 124 mm |
| Výška | 232 mm |
| Hĺbka | 114 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 500 ml |
| Hmotnosť | 0.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090112843 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





