Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Dávkovače na mydlo >> MARPLAST HOSPITAL dávkovač tekutého mydla 1200ml, biela A73601SP
MARPLAST HOSPITAL dávkovač tekutého mydla 1200ml, biela A73601SP
Cena s DPH: 50,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 49,18 € / ks
| Kód: | SPH A73601SP |
| Výrobca: | MARPLAST |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaMARPLAST Rozmer115x305x170 mm Šírka115. mm Výška305. mm Hĺbka170. mm FarbaBiela Mat
Cena s DPH: 50,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmer | 115x305x170 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 1200 ml |
| Hmotnosť | 1.0620 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8020090035678 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





