Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ESCA sklo Flute 767x2100 mm ES1380
Cena s DPH: 210,70 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 204,38 € / ks
| Kód: | SPH ES1380 |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaESCA Šírka767. mm Výška2100. mm Typ výplneFlute sklo Úprava sklaAntidr
Cena s DPH: 210,70 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ESCA |
| Šírka | 767 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Typ výplne | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť | 38.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913954887 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |

Flute sklo
Prémiové dekoratívne sklo, ktoré presvetlí kúpeľňu podobne ako číre sklo, ale vďaka vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatok súkromia pre dokonalý pôžitok zo sprchovania.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.





