Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-ROUND samolepiaci dvojháčik, čierna mat XR220B
Cena s DPH: 17,80 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 17,27 € / ks
| Kód: | SPH XR220B |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer115x45x31 mm Šírka115. mm Výška45. mm Hĺbka31. mm FarbaČie
Cena s DPH: 17,80 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 115x45x31 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127427 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Odporúčaná údržba kúpeľňových doplnkov v čiernej alebo bielej variante:
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku sa odporúča čistiť povrch výrobkov (kúpeľňových doplnkov, stojanov a ďalších), iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň sa odporúča vždy po použití utrieť povrch do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody, ktoré by sa následne mohli začať usadzovať vo forme vodného kameňa.
Na čistenie sa nesmú používať abrazívne prostriedky ani agresívne čistiace prostriedky.





