Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Háčiky do kúpeľne >> Sapho X-ROUND samolepiaci dvojháčik, lestená nerez XR220
Sapho X-ROUND samolepiaci dvojháčik, lestená nerez XR220
Cena s DPH: 17,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 16,58 € / ks
| Kód: | SPH XR220 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 6 dní |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer115x45x31 mm Šírka115. mm Výška45. mm Hĺbka31. mm FarbaChr
Cena s DPH: 17,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 115x45x31 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127410 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





