Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-ROUND samolepiaci háčik, lestená nerez XR219
Cena s DPH: 8,91 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 8,63 € / ks
| Kód: | SPH XR219 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer45x31 mm Priemer45. mm Šírka45. mm Výška45. mm Hĺbka31. mm
Cena s DPH: 8,91 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 45x31 mm |
| Priemer | 45 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 31 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127397 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





