Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové príslušenstvo >> Ramená pre Hlavové sprchy >> Sapho Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlatá matná SL119
Sapho Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlatá matná SL119
Cena s DPH: 64,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 62,57 € / ks
| Kód: | SPH SL119 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Dĺžka380. mm Šírka70. mm Výška50. mm Hĺbka380. mm FarbaZlato mat
Cena s DPH: 64,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Dĺžka | 380 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935299 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





