Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Aqualine PETIT WC sedátko, biela PT005
Cena s DPH: 26,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 25,41 € / ks
| Kód: | SPH PT005 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaAQUALINE Rozmer27x33 cm Šírka270. mm Hĺbka330. mm FarbaBiela MateriálPolypropylen T
Cena s DPH: 26,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 27x33 cm |
| Šírka | 270 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Detská kúpeľňa, Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Hmotnosť | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940750 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Polypropylén
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký, zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
Easy take / Quick release
Jednoduché vybratie a upevnenie sedátka: stlačením postranných pántov alebo tlačidla (pri niektorých modeloch jednoduchým uvedením sedátka do kolmej polohy), je možné sedátko sňať z pántov (podľa typu obr. 1a, 1b, 1c) a po umytí následne jednoduchým zacvaknutím opäť nasadiť (obr. 2).









