Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Kúpeľňové doplnky >> Háčiky do kúpeľne >> Sapho Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierny 1301-08B
Sapho Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierny 1301-08B
Cena s DPH: 15,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 14,55 € / ks
| Kód: | SPH 1301-08B |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO Rozmer20x20x40 mm Priemer20. mm Šírka20. mm Výška20. mm Hĺbka40. mm FarbaČier
Cena s DPH: 15,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 20x20x40 mm |
| Priemer | 20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť | 0.0840 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920578 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 12 rokov |





