Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-ROUND vešiačik 35mm, chróm XR217
Cena s DPH: 4,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 4,37 € / ks
| Kód: | SPH XR217 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer15x15x35 mm Šírka15. mm Výška15. mm Hĺbka35. mm FarbaChróm
Cena s DPH: 4,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 15x15x35 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.0400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127373 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |





