Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> KUCHYNE - Kuchynský tovar >> Kuchynské doplnky >> Sapho Zápustný dávkovač mydla, guľatý, chróm SP023
Sapho Zápustný dávkovač mydla, guľatý, chróm SP023
Cena s DPH: 15,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 14,55 € / ks
| Kód: | SPH SP023 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO Rozmer55x278x103 mm Šírka55. mm Výška278. mm Hĺbka103. mm FarbaChróm Materiál
Cena s DPH: 15,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 55x278x103 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 278 mm |
| Hĺbka | 103 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na zapustenie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť | 0.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828829 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





