Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Polysan ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchový kút 140x90 cm sklo Číre Posuvné dv. L/P AL41
Cena s DPH: 871,20 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 845,06 € / ks
| Kód: | SPH AL4112BAL6012B |
| Výrobca: | Polysan |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaPOLYSAN SériaALTIS Rozmer140x90 cm Šírka1400. mm Výška2000. mm Hĺbka900. mm Farba p
Cena s DPH: 871,20 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ALTIS |
| Rozmer | 140x90 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 575 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť | 102.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913906213 |
| Záruka | 2 roky |
Smer otvárania - univerzálne
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Bezrámové sprchové zásteny
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

Set obsahuje: AL4112B|1;AL6012B|1





