Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho ETIUDA WC závesné predĺžené pre telesne postihnutých, Rimless, biela K670-002
Cena s DPH: 248,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 241,04 € / ks
| Kód: | SPH K670-002 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO Rozmer37,5x73 cm Šírka375. mm Hĺbka730. mm FarbaBiela MateriálKeramika Techno
Cena s DPH: 248,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37,5x73 cm |
| Šírka | 375 mm |
| Hĺbka | 730 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 5902115729423 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.






