Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> Sprchové príslušenstvo >> Ramená pre Hlavové sprchy >> Aqualine Sprchové ramienko 400 mm, nerez/chróm TQ043
Aqualine Sprchové ramienko 400 mm, nerez/chróm TQ043
Cena s DPH: 25,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 24,54 € / ks
| Kód: | SPH TQ043 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaAQUALINE Dĺžka404. mm Šírka64. mm Výška64. mm Hĺbka404. mm FarbaChróm MateriálNerez
Cena s DPH: 25,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 404 mm |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hĺbka | 404 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913857119 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





