Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Adex NERI Biselado PB Blanco Z 10x20 (bal.= 1,2m2) ADNE2039 1,2m2
Cena s DPH: 61,09 € / m2 Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 59,26 € / m2
| Kód: | SPH ADNE2039 |
| Výrobca: | Adex |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 28 dní |
Jednoduché tvary doplnené fazetou po celom obvode to je séria NERI
Cena s DPH: 61,09 € / m2
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | ADEX |
|---|---|
| Séria | NERI |
| Rozmer | 10x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.2000 m2 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Hrúbka | 7.50 mm |
| Hmotnosť | 12.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913951497 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |

Lesklý povrch
Lesklá glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).





