Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Vane + príslušenstvo >> Nohy-Madlá-Podhlavníky-Panely-Čistenie >> Nohy k vaniam >> Aqualine Podperné nohy k vaniam 80cm ANH70
Aqualine Podperné nohy k vaniam 80cm ANH70
Cena s DPH: 25,81 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 25,03 € / ks
| Kód: | SPH ANH70 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaAQUALINE Rozmer80 cm Dĺžka800. mm Hmotnosť3.9900. kg Balenie1. ks EAN8590913872655
Cena s DPH: 25,81 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
- Výškovo nastaviteľné nožičky k vani
- Nastaviteľná výška: 5-20 cm
- Balenie obsahuje 2 ks (= komplet pre vaňu)
- Rozstup nožičiek 76 cm
- Súčasťou balenia je sada uchytenia vane k stene.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 80 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Hmotnosť | 3.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872655 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





