Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho X-ROUND E Dvojháčik, chróm XR202
Cena s DPH: 15,01 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 14,55 € / ks
| Kód: | SPH XR202 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaX-ROUND Rozmer55x55x50 mm Šírka55. mm Výška55. mm Hĺbka50. mm FarbaChróm
Cena s DPH: 15,01 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 55x55x50 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť | 0.1960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913127175 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |





