Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> SAPHO vodovodné batérie >> SAPHO - na okraj vane >> Sapho Prepínač na okraj vane, chróm TDT
Sapho Prepínač na okraj vane, chróm TDT
Cena s DPH: 64,50 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 62,57 € / ks
| Kód: | SPH TDT |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO Šírka36. mm Výška18. mm Hĺbka36. mm FarbaChróm MateriálMosadz TvarKruhové Inš
Cena s DPH: 64,50 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 36 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Hmotnosť | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913806605 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |





