Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Batérie vodovodné >> SAPHO vodovodné batérie >> SAPHO - sprchový program >> Sapho Pevný držiak sprchy, oválný, s vyústením, chróm 1205-09
Sapho Pevný držiak sprchy, oválný, s vyústením, chróm 1205-09
Cena s DPH: 27,10 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 26,29 € / ks
| Kód: | SPH 1205-09 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Priemer60. mm Šírka60. mm Výška60. mm Hĺbka58. mm FarbaChróm Mate
Cena s DPH: 27,10 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Hmotnosť | 0.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913805448 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





