Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho sprchová súprava, posuvný držiak,ručná sprcha,sprchová hadica, 800 mm, Zlatá matná
Cena s DPH: 274,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 266,07 € / ks
| Kód: | SPH SC716G |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO 3D modelÁNO Výška800. mm FarbaZlato mat MateriálMosadz TvarKruhové Funkcia sp
Cena s DPH: 274,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 19 mm |
| Ostatné | Jedna funkcia, Set: + držiak + hadica, AntiCalc |
| Hmotnosť | 1.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913123771 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.





