Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Osram kúpeľňové podhľadové svetlo priemer 85 mm, GU10OSRAM, 4,3W, IP65, 350 lm,teplá Biela
Cena s DPH: 16,80 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 16,30 € / ks
| Kód: | SPH AC3146902ZS |
| Výrobca: | Osram |
| Dostupnosť: | dodacia lehota 50 dní |
ZnačkaOSRAM Priemer85. mm Šírka85. mm Výška84. mm Hĺbka85. mm FarbaBiela MateriálHliník T
Cena s DPH: 16,80 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | OSRAM |
|---|---|
| Priemer | 85 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 84 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP65 |
| Napätie | 230 V |
| Pätica | GU10 |
| Príkon | 4.30 W |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 350 lm |
| Hmotnosť | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4099854444586 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Teplá biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální.






