Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna/meď mat WD042PG
Cena s DPH: 166,00 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 161,02 € / ks
| Kód: | SPH WD042PG |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaSOLARIS 3D modelÁNO Priemer150. mm Šírka150. mm Výška150. mm FarbaČierna
Cena s DPH: 166,00 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 150 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Ostatné | 2 výstupy, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť | 2.2850 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913959332 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Set obsahuje: WD042B|1;WD042PG-1|1;WD042PG-2|1





