Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Isvea INFINITY CLEANWASH závesná WC misa Rimless, integrovaná batéria a bidetová spŕška 36
Cena s DPH: 317,30 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 307,78 € / ks
| Kód: | SPH 10NFS1005I |
| Výrobca: | Isvea |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaISVEA SériaINFINITY 3D modelÁNO Rozmer36,5x35x53 cm Šírka365. mm Výška350. mm Hĺbka
Cena s DPH: 317,30 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36,5x35x53 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie, CleanWash bidetová sprška |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť | 20.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687014578 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia splachovania Rimless
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Water saving - úsporné splachovanie
Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
CleanWash bidetová sprška integrovaná do WC misy
Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.






