Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/zlatá matná WD008G
Cena s DPH: 200,19 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 194,19 € / ks
| Kód: | SPH WD008G |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
ZnačkaSAPHO SériaSOLARIS 3D modelÁNO Hĺbka194. mm FarbaČierna mat MateriálMosadz TvarKruh
Cena s DPH: 200,19 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| 3D model | ÁNO |
| Hĺbka | 194 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť | 1.8120 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913920141 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Set obsahuje: WD008B|1;WD008G-1|1





