Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
>> Podomietkové WC-systémy a iné >> WC "kombifixi" k obmurovaniu >> Sapho WC SADA závesné WC Brilla s nádržkou a tlačidlom Geberit, pre zamurovanie WC-SADA-14
Sapho WC SADA závesné WC Brilla s nádržkou a tlačidlom Geberit, pre zamurovanie WC-SADA-14
Cena s DPH: 672,60 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 652,43 € / ks
| Kód: | SPH WC-SADA-14 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | Ext. skladom 1-2 dni |
| DOPRAVA ZADARMO | |
ZnačkaSAPHO Rozmer36,5x53 cm Šírka365. mm Hĺbka530. mm FarbaBiela MateriálKeramika Techno
Cena s DPH: 672,60 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 36,5x53 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | WC set |
| Hmotnosť | 37.3120 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913861161 |
| Záruka | 2 roky |
Set obsahuje: 110.302.00.5|1;115.882.KJ.1|1;100614|1;1703-458|1;6573|1





