Upozornenie:
Platí iba pri objednávke tovaru cez ESHOP. Zľava je uvedená pri každom tovare individuálne.
Zľavy neposkytujeme pri platbe platobnou kartou v Štúdiu KúpeľneSK.
Sapho Ručná sprcha, priemer 221mm, ABS/chróm SK190
Cena s DPH: 12,80 € / ks Cena s DPH s dodatočnou zľavou: 12,42 € / ks
| Kód: | SPH SK190 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dostupnosť: | SKLADOM |
ZnačkaSAPHO Šírka32. mm Výška221. mm Hĺbka32. mm FarbaChróm MateriálPlast TvarKruhové Fun
Cena s DPH: 12,80 € / ks
Dodatočná zľava 1-10% pre Vás. V košíku zadajte Zľavový kupón: "KUPELNESK"
Vyberte si dostupné doplnky ( doplnok vkladáte do košíka v ľubovolnom množstve )
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 221 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť | 0.1300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824326 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.





