UPOZORNENIE: Vážení zákazníci. Prosíme Vás, aby ste pri osobnom kontakte s našimi pracovníkmi, alebo šoférmi pri preberaní tovaru - používali ochranné rúška a dodržiavali bezpečné odstupy!
Kvôli zabráneniu šírenia COVID-19 naša firma a naši prepravcovia pozastavili možnosti dobierky a platby v hotovosti pri prevzatí tovaru. V tejto chvíli je možná u niektorých prepravcov iba platba kartou a platba bankovým prevodom. Ďakujeme
Vizualizácia

Vizualizácia kúpeľne 3D návrhy riešenia kúpeľní + rozpočet, návrh bytového jadra. Pre obklady APE a PAMESA Vám spracujeme vizualizáciu pokládky obkladov ZADARMO!

3D návrh riešenia kúpeľne

AKCIA  - platí pre obklady PAMESA a APE pri odbere nad 800.-€  - grafická vizualizácie pokládky španielskych obkladačiek rýchlo a ZADARMO!. (návrh obsahuje iba pokládku obkladu a dlažby). Obklady APE a PAMESA prevažne držíme skladom a ihneď k odberu.

Vážení zákazníci, týmto Vám umožňujeme požiadať nás o návrh vyhotovenia 3D vizualizácie Vašej kúpeľne cez internet! Skôr ako si zadovážite obklady, dlažby a sanitu, pozrite sa ako bude vyzerať Vaša kúpeľňa v 3D vizualizácii.

Grafický návrh vychádza z konkrétnych dispozičných rozmerov kúpeľne a tieto rozmery nám zašlite v okótovanom náčrte, kde budú zakreslené všetky výklenky, okná, dvere, zásuvky, vypínače atď. Na základe takto Vami dodaného podkladu vizuálne spracujeme Vašu kúpelňu podľa Vašich predstáv. Sme odborne pripravení poradiť Vám pri výbere sanitárnej techniky a obkladov, aby Vaša predstava z novej kúpeľne ladila tak v parametroch ako aj designe.

 

Cena vypracovania grafického návrhu cez E-SHOP KúpeľneSK je 36,-€ (návrh sa spracuje po nakontaktovaní, kde si podrobne vysvetlíme požiadavky zákazníka - v tejto cene poskytneme ešte aj jednu úpravu 3D vizualizácie...)
 

 

Po zaslaní náčrtku Vás budeme kontaktovať a e-mailom pošleme faktúru s úhradou vopred bankovým prevodom na dohodnutú sumu, túto sumu uhradíte na náš účet, následne po pripísani sumy na náš účet Vás opäť budeme kontaktovať a začneme pracovať na Vašom návrhu. Kvalita nášho návrhu závisí od dostupných podkladov k výrobkom ako aj od množstva informácií, ktoré nám poskytnete! Vypracovanie návrhu zvyčajne pripravujeme počas 2-3 dní.

 

Váš náčrtok (stačí rukou) môže obsahovať:

  • názov vybraných obkladačiek
  • šírku, dĺžku a výšku miestnosti
  • šírku a výšku okna a dverí, v akej výške je parapet, prípadne tvar okna a dverí
  • vzdialenosť okien a dverí od pravej a ľavej steny
  • v prípade výklenkou, schodov, ník a iných - uveďte ich rozmery: výšku, šírku, hĺbku
  • orientačný náčrt nového umiestnenia sanity
  • vaše fakturačné údaje, č. telefonu, e-mail
     

Požiadať o vypracovanie grafického návrhu pokládky obkladov môžete tu.

Najnovšie práce:

 
     
     

Fotogaléria vizualizácií: